Dzień dobry.

W tym roku szkolnym obchodzimy 60 lecie powstania naszego "Ekonomika" przy Astronautów. Jubileusz chcemy uczcić tworząc rodzinny album.  Wiemy, że w historii szkoły było wiele osób - uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły - połączonych więzami rodzinnymi. W szkole uczyli się rodzice, później ich dzieci, mieliśmy rodzeństwa, kuzynów, ciocie, wujków a także małżeństwa.

Jeśli tak było w Państwa przypadku i chcecie zaleźć się w naszym albumie - prosimy o zgłoszenie.  

Album stworzymy wirtualnie, jako prezentację i będziemy chcieli upublicznić ją na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Album będzie zawierał imiona i nazwiska  osób zgłaszanych, stopień pokrewieństwa i ew. nazwisko wychowawcy klasy. 

Formularz zgłoszeniowy:
 https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=EKTozE0cQE-Ig8lR59iY_Jm-Lha500FKqKHult6y0-9UMTBOSjlKU01GMVJTOE1TMEJEQUtXRDRDMC4u

W sprawach związanych z albumem można kontaktować się z wicedyrektor Agnieszką Zajączkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W dniu 1 lutego uczniowie klas 3a i 4b byli na wycieczce w Porcie Lotniczym Łódź Lublinek. 
Młodzież poznała organizacje pracy na lotnisku, była na wieży kontroli ruchu lotniczego,  kapliczce oraz  tarasie widokowym. 
 
Bardzo dziękujemy pracownikom lotniska, a w szczególności Pani rzecznik Wioletcie Gnacikowskiej, która przyjęła nas ciepło,  miło i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania.
1
2
3
4
5
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
1
2
3
4
5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

W dniu 19.12.2022 r. ukończył się cykl zajęć przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny. Uczniowie klas 3a i 4a mieli możliwość poznać najnowsze wyniki ankiet oraz sami przeprowadzić ich analizę. 

1
2
3
5
6
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
W  dniu 9.11 w szkole odbyła się Olimpiada Statystyczna. Po wielkich zmaganiach do II etapu zakwalifikowali się Magdalena Dryzek (2a),Kinga Skonieczna (2a) i Bartosz Gadacz (1b) . 
Gratulacje !!
1
2a
3a
4
5a
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5