Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15
Dofinansowanie

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_simpleImageGallery has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

 

 

 

Dofinansowanie

 

 

 

 

 

 

 

Urząd Miasta Łodzi przekazał dofinansowanie na nagrody w konkursie

 

 

VII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Klas VI i VII Szkół Podstawowych

 

 

i Szkół Gimnazjalnych

 

 

 

"ŁÓDŹ NA MORZU WYOBRAŹNI"