Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_simpleImageGallery has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery.php on line 15

05.12.2014r.

  Mam talent

 

Rok 2014, to czas wielu zmian i nowości w naszej szkole. Tym razem odkrywamy talenty drzemiące w naszej szkolnej społeczności, organizując Pierwszą edycję Mam Talent. Ma ona wyjątkowy charakter nie tylko przez wzgląd na to, że tego typu impreza jest dla nas nowością, ale również dlatego że ma swoją premierę w okresie przedświątecznym. Ostatnie tygodnie były pełne pracy. Uczestnicy przygotowywali wyjątkowe wystąpienia, a opiekunowie – prof. Ryszarda Malarska i prof. Ewelina Mela, oraz organizatorzy – klasa 3C pracowali nad scenografią i zarysem imprezy. 5 grudnia b. r. był pełen emocji i z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo.

W imieniu całej społeczności ZSEiU, serdecznie dziękujemy dyrekcji szkoły za umożliwienie zorganizowania wydarzenia, nagrody oraz okazane wsparcie.