Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15
Samorząd Uczniowski

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

Samorząd Uczniowski

W naszej szkole aktywnie działa samorząd szkolny. Dzięki podzieleniu go na sekcje każdy uczeń znajdzie w nim zajęcie dla siebie. Mamy osoby odpowiedzialne za:

• dekoracje (sekcja dekoracyjna)
  • oprawę muzyczną uroczystości szkolnych (sekcja techniczna),
  • rozplanowanie zadań (sekcja główna),
  • reprezentowanie naszej szkoły w poczcie sztandarowym (sekcja reprezentacyjna).

Organizujemy wiele ciekawych działań na terenie szkoły, takich jak:

Światowy Tydzień Mózgu

To szereg konkursów rozwijających myślenie logiczne. Klasy rywalizują ze sobą w ciekawych dyscyplinach np. quiz logiczny, układanie kostki Rubika, logiczne gry komputerowe. Po tygodniu wybieramy klasę o najtęższych umysłach, która przez cały tydzień nie może otrzymać oceny niedostatecznej.

Dzień Kota

Uczniowie z Samorządu organizują zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt. Przez cały dzień przebrane za koty osoby zachęcają wszystkich do wspomagania tych biednych stworzeń.

Szczęśliwy numerek

Codziennie na tablicy ogłoszeń jest podawana jedna liczba. Szczęśliwiec posiadający taki sam numer w dzienniku przez cały dzień nie jest pytany.

Loteria Świąteczna

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się loteria fantowa. Uczniowie za złotówkę mogą wylosować śliczne ozdoby choinkowe, słodkości lub bon na nieprzygotowanie.

Dzień Chorego

Uczniowie odwiedzają małych pacjentów szpitala im. M. Kopernika. Podczas spotkania z chorymi dziećmi zapewniamy im ciekawe zabawy by umilić im czas spędzony w szpitalu.