My w DoubleTree,

czyli turyści na szlaku kariery zawodowej

 

W dniu 29 maja 2018 roku Uczniowie klasy 1d (technik obsługi turystycznej) wraz z Panią Prof. Agnieszką Zajączkowską (kierownik kształcenia praktycznego) i wychowawcą wzięli udział w Dniu Kariery zorganizowanym przez DoubleTree by Hilton Łódź.

            Uczestnicy zostali powitani przez Pana Sławomira Nowaka, dyrektora generalnego DTbH Łódź. Następnie Pan Dominik Chrapek, dyrektor wykonawczy gastronomii i szef Komitetu CARE, zaprezentował sieć Hilton - bardzo ciekawie opowiadał o historii sieci oraz o funkcjonowaniu łódzkiego hotelu.

            W drugiej części spotkania Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach pokazujących jak wygląda praca w poszczególnych działach hotelu.

            Dla najlepszych DTbH ufundował nagrody. Serdecznie zatem gratulujemy Pauli!!!!!

            Spotkanie zakończyło się wspólnym lunchem.