Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_simpleImageGallery has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery.php on line 15

Wizyta

 

W dniach 04.06. – 08.06.2018 gościliśmy uczniów ze szkoły im. Maxa Webera z Gießen w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży. Pogoda nam sprzyjała, a program pękał w szwach: w poniedziałek integracja w parku na Julianowie, we wtorek prezentacje o naszej szkole, Łodzi i Polsce okraszone polskimi przysmakami, nauka Poloneza, a następnie zwiedzanie miasta w małych grupach, w środę wycieczka do Warszawy i w czwartek wyjście do Muzeum Włókiennictwa. Wspólnie spędzony czas minął błyskawicznie. Jeszcze tylko parę miesięcy i jedziemy do Gießen!

 

więcej zdjęć