Wizyta

W dniach 04.06. – 08.06.2018 gościliśmy uczniów ze szkoły im. Maxa Webera z Gießen w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży. Pogoda nam sprzyjała, a program pękał w szwach: w poniedziałek integracja w parku na Julianowie, we wtorek prezentacje o naszej szkole, Łodzi i Polsce okraszone polskimi przysmakami, nauka Poloneza, a następnie zwiedzanie miasta w małych grupach, w środę wycieczka do Warszawy i w czwartek wyjście do Muzeum Włókiennictwa. Wspólnie spędzony czas minął błyskawicznie. Jeszcze tylko parę miesięcy i jedziemy do Gießen!

więcej zdjęć