Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15
Dzień Swiętego Patryka

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_simpleImageGallery has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

 

 

 

Dzień Świętego Patryka

16 Marca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja dnia Świętego Patryka. Były konkursy wiedzy o patronie Irlandii oraz związanych z nim legendach. Nuka pisania limeryków oraz zdjęcia jako skrzaty. Cała szkoła zazieleniła się od koniczynek, które pojawiły się także jako przypinki na ubraniach uczniów. W zabawie wzięli udział klasy 1c 2a 2c 2b 4c.Zachęcamy do obejrzenia i polubienia galerii zdjęć :)