Taneczne i słodkie pożegnanie karnawału

We wtorek 13 lutego 2018 r. klasa 1d zaprosiła całą Społeczność szkolną na imprezę Z miłości do słodkości. Walentynkowe ostatki. Spotkanie łączyło w sobie tradycję z nowoczesnością, tj. zwyczaje zapustnego wtorku oraz walentynek.

Wspaniałe Grono Pedagogiczne i równie cudownych Pracowników obsługi klasa obdarowała słodkościami. Dla Koleżanek i Kolegów przygotowała mały quiz nt. Czy jest między Wami chemia? Aby tradycji stało się zadość (a może na osłodę złej wróżby) były pączusie. Ponadto w strefie VIP, pod czujnym okiem profesjonalistów, odbyła się zabawa taneczna.

Impreza była super i nawet niespodziewani goście – trolle – jej nie zepsuły. A to dlatego, że były to ZAKOCHANE TROLLE W NASZEJ SZKOLE! Nie było tylko prezesa … lecz przewodniczący.

Do „potańczenia” za rok!