Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15
Gabinet profilaktyki

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_simpleImageGallery has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/jw_simpleImageGallery.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/wlozbig/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

Dofinansowanie wyposażenia gabinetu profilaktyki

 

 

 

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu

 

 

państwa  otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Łódzkiego