Uwaga Ósmoklasiści i Gimnazjaliści.

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli zaplanowane na sobotę, 27.04.2019

Dni Otwarte zostają ODWOŁANE.

O dalszych zmianach terminów będziemy informować na bieżąco.

Konkurs na kartkę świąteczną

W tradycyjnym już, szkolnym konkursie na projekt kartki świątecznej

zwycieżyła praca

Natalii Skrobiszewskiej  z klasy 2c

Gratulujemy Natalii!!

Przegląd Artystyczny

podsumowanie

Podsumowanie Ósmego Przeglądu Artystycznego Uczniów Klas VI – VII Szkół Podstawowych i Uczniów Szkół Gimnazjalnych.

Ósmy Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Klas VI – VIII Szkół Podstawowych i Uczniów Szkół Gimnazjalnych „Łódź na morzu wyobraźni. Ćwierkająca Łódź” został zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi przy ulicy Astronautów 19 - mgr Annę Borczyk i mgr Ryszardę Malarską.

Patronat nad konkursem objęli:

Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska ,

Łódzki Kurator Oświaty,

Zarząd Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole,

Hotel STARE KINO CINEMA RESIDENCE.

ŁCDNiKP

Kategoria plastyczna:

I miejsce – Kaja Barańska ze Szkoły Podstawowej nr 143 w Łodzi

II miejsce – Adam Miśkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

III miejsce – Roksana Beta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

Kategoria fotograficzna:

I miejsce – Marta Kawecka ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łodzi

II miejsce – Nikolina Polipowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie

III miejsce – Andrzej Warych ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie

Kategoria literacka:

I miejsce – Jakub Kawecki ze Szkoły im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach

II miejsce – Wiktoria Stołowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie

III miejscy – Jakub Bińkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście:

Przedstawicielka Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego –
Anna Koludo

Członek Zarządu Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – Jan Bodo Kaftański

Przedstawiciel Wydziału Edukacji – Anna Kuś - Kasprzak

Gimnazjalistów, ósmoklasistów i ich Rodziców zapraszamy na

Dni Otwarte w ZSEiU w terminach:

27 kwietnia 2019  sobota  w godz. 10.00 - 13.00

22  maja 2019  środa w godz. 14,30 -17,00

5 czerwca 2019  środa  w godz. 14.30 - 17.00

Czekamy na Was w szkole. Do zobaczenia 🙂

dotwarte

FINAŁ III EDYCJI MIEDZYSZKOLNEGO KONKURSU

„PALETY EPAL I ICH ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE”

W czwartek 7 lutego 2019 r. w ZSP nr 4 w Łowiczu odbył się drugi etap międzyszkolnego konkursu „Palety EPAL i ich zastosowanie w praktyce”.Uczniowie z dwóch zaprzyjaźnionych szkół: Zespołu Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu zmierzyli się z dwoma zadaniami praktycznymi dotyczącymi wykorzystania palet w procesach magazynowych i transportowych.

Trzeci etap zmagań został przeprowadzony u jednego z licencjobiorców PKN EPAL – firmie Rudex z Łowicza. Każdy uczeń identyfikował po trzy palety, w przypadku ujawnienia wad kwalifikował nośniki ładunków do użycia, naprawy lub zniszczenia.

Po sprawdzeniu przez członków komisji konkursowej rozwiązanych zadań oraz podsumowaniu punktów z etapu identyfikacji palet nadszedł punkt kulminacyjny uroczystości – wręczenie nagród.

Nagrodę I stopnia zdobył po raz trzeci Piotr Cichal (klasa IV ZSP nr 4 Łowicz), natomiast Nagrodę II stopnia otrzymali: Sebastian Kucharski (klasa III ZSEiU w Łodzi) i Adrian Kotlarski (klasa II ZSP nr 4 Łowicz).

Turniej miał na celu m.in. rozwój wiedzy i umiejętności logistycznych młodzieży, popularyzację rozgrywek intelektualnych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz uaktywnienie wychowanków w poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk wymagających logicznego myślenia.

Sponsorami nagród głównych w konkursie byli: Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi, Starostwo Powiatowe w Łowiczu oraz Polski Komitet Narodowy EPAL.