Miejskie Korepetycje


pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

 

Zajęcia będą prowadzone w siedzibie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Łodzi przy ul. Żeromskiego 115 i planowane są w terminie od 29 lipca do 9 sierpnia 2019 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatne zajęcia w dogodnym dla siebie terminie

zgodnie z poniższym harmonogramem:

29 lipca 2019 r. – 9 sierpnia 2019 r. (dwa tygodnie)

 

Dzień tygodnia

Przedmiot

godzina

poniedziałek

matematyka (3 grupy)

9.00-13.00

środa

matematyka (3 grupy)

9.00-13.00

piątek

matematyka (3 grupy)

9.00-13.00

 

 

 

 

Jak nie czytam, jak czytam !!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs na kartkę świąteczną

 

 

 

W tradycyjnym już, szkolnym konkursie na projekt kartki świątecznej

 

 

 


zwycieżyła praca

 

 

 


Natalii Skrobiszewskiej  z klasy 2c

 

 


Gratulujemy Natalii!!

 

 

 

 

 

 

 

Przegląd Artystyczny

 

 

 

 

 

podsumowanie

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie Ósmego Przeglądu Artystycznego Uczniów Klas VI – VII Szkół Podstawowych i Uczniów Szkół Gimnazjalnych.

Ósmy Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Klas VI – VIII Szkół Podstawowych i Uczniów Szkół Gimnazjalnych „Łódź na morzu wyobraźni. Ćwierkająca Łódź” został zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi przy ulicy Astronautów 19 - mgr Annę Borczyk i mgr Ryszardę Malarską.

Patronat nad konkursem objęli:

Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska ,

Łódzki Kurator Oświaty,

Zarząd Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole,

Hotel STARE KINO CINEMA RESIDENCE.

ŁCDNiKP

Kategoria plastyczna:

I miejsce – Kaja Barańska ze Szkoły Podstawowej nr 143 w Łodzi

II miejsce – Adam Miśkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

III miejsce – Roksana Beta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

Kategoria fotograficzna:

I miejsce – Marta Kawecka ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łodzi

II miejsce – Nikolina Polipowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie

III miejsce – Andrzej Warych ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie

Kategoria literacka:

I miejsce – Jakub Kawecki ze Szkoły im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach

II miejsce – Wiktoria Stołowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie

III miejscy – Jakub Bińkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście:

Przedstawicielka Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego –
Anna Koludo

Członek Zarządu Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – Jan Bodo Kaftański

Przedstawiciel Wydziału Edukacji – Anna Kuś - Kasprzak