GWIAZDKA DLA CIAPKA

Warsztaty przyszłych logistyków i organizatorów reklamy

w Uniwersytecie Łódzkim

W ostatnim tygodniu października 2018 r. Uczniowie klas 2b i 2c uczestniczyli w warsztatach nt. Czas decyzji. O skutecznym podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Zajęcia przybliżyły Uczniom etapy procesu podejmowania decyzji oraz wskazały czynniki utrudniające i ułatwiające podejmowanie decyzji. Ponadto po wypełnieniu testu – diagnozy własnego potencjału zyskali możliwość określenia własnych predyspozycji zawodowych.

Lekcje odbyły się w ramach realizacji celów kształcenia – wymagań ogólnych wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia poprowadził pracownik Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Zwycięzcy konkursu

na projekt kartki świątecznej na Boże Narodzenie

Natalia Skrobiszewska z klasy 2c

w kategorii technik tradycyjnych

Patrycja Okpisz z klasy 3c

w kategorii technik cyfrowych

Podsumowanie szkolnego projektu edukacji historycznej

7 listopada odbyła się uroczysta sesja historyczna jako podsumowanie szkolnego projektu edukacji historycznej- „W setną rocznicę powrotu Polski na mapę Europy”. Nasi uczniowie zaśpiewali dla Niepodległej-był rap i sentymentalne pieśni legionowe, usłyszeliśmy o pannach wyklętych i ich straconych marzeniach. Cała szkoła na sali gimnastycznej i cisza!!! To nawet belfrów zaskoczyło…. Czy to talent naszych uczniów? Czy tak biją młode, polskie serca?

Więcej artykułów…